Zobacz siebie

Quantec to biorezonans – potężne urządzenie, które za pomocą oddziaływania na biopola organizmów żywych pobudza je do konkretnego, zaplanowanego działania. Jednakże każdy ma w sobie siłę do walki z przeciwnościami losu. Zmiany w swoim życiu zaczynamy od siebie. Wystarczy, że zobaczysz siebie jako zwycięzcę – dzięki temu pobudzisz się do działania na poziomie emocjonalnym.

Technika ta polega na wizualizowaniu siebie na ekranie kinowym. Pomyśl, że siedzisz sam w kinie naprzeciwko wielkiego ekranu, a tam widzisz film, na którym ty sam wykonujesz zadanie, do którego chcesz się zmotywować. Wyobraź sobie siebie ogromnie zafascynowanego wykonywaną czynnością. Poczuj zapał, który wręcz wrze w Tobie z ekranu. Zobacz wszystkie szczegóły – sposób poruszania się, wyraz oczu, gwałtowność ruchów. Zwróć uwagę na kolory filmu, na dźwięki które słyszysz. Wejrzyj w swoje myśli, widząc siebie na tym filmie, ogromnie zmotywowanego. Gdy już zobaczysz dokładny obraz siebie w tak silnym stanie na ekranie kinowym razem ze wszystkimi szczegółami i razem z wszystkimi emocjami, wejdź w ekran i wejdź w swoje ciało. W momencie gdy to zrobisz, poczuj to wszystko, zachowuj się tak jak przed chwilą to widziałeś na ekranie. Zintensyfikuj wszystkie te doznania.

Jest to bardzo silne narzędzie i pozwoli Ci poczuć motywację natychmiastowo. Największe efekty przynosi automotywacja połączona z terapią Quantec.

Porównaj: pakiety terapii quantec,
Wybierz pakiet: i skontaktuj się z terapeutą Quantec