Najwyższa wartość

Kolejną metodą ułatwiającą osiąganie wyznaczanych sobie celów jest połączenie celu z najwyższą wartością – zastanów się, co stanowi dla Ciebie najważniejszą rzecz w życiu? Zdrowie, rodzina, miłość, pieniądze, wykształcenie, dobra zabawa? Co przedkładasz nad wszystkie inne wartości? Dla którego z tych obszarów jesteś wstanie naprawdę się poświęcić?

Gdy już ustalisz (może być więcej niż jedna) najważniejszą wartość, połącz ją z zadaniem, które masz do wykonania. Możesz zrobić to poprzez zadawanie sobie pytań „co mi to da?” Co Ci da wykonanie tego projektu? Dostanę podwyżkę. Co Ci da podwyżka? Będziesz spędzać w pracy mniej czasu. Co Ci to da? Będziesz miał więcej wolnego czasu. Co Ci da wolny czas? Będziesz mógł spędzać czas z przyjaciółmi albo gdzieś wyjechać, co oznacza dobrą zabawę. Proste, prawda?

Teraz wystarczy, że poinformujesz swojego terapeutę Quantec czym jest Twoja najwyższa wartość aby mógł uruchomić dla ciebie program w Quantec’u, który nakłoni otoczenie do wspierania Cię w osiąganiu Twoich celów.

Porównaj: pakiety terapii quantec,
Wybierz pakiet: i skontaktuj się z terapeutą Quantec