Wizualizacja celu

Quantec pomaga wizualizować Twoje osiągnięte cele – wystarczy, że znajdziesz kilka minut na wizualizację efektu swojej pracy poprzez przeglądanie raportów generowanych podczas pracy Quantec’a. Jakiekolwiek zadanie masz zaplanowane, dzięki wizualizacji zobaczysz jak to będzie, gdy już to osiągniesz. Są to pozytywne obrazy, które poprzez biorezonans Quantec nieustannie wprowadza do Twojego otoczenia.

Nasi klienci regularnie otrzymują raporty z działania Quantec. Możesz je wykorzystać do dodatkowej automotywacji. Wystarczy, że wykonasz krótkie ćwiczenie polegające na wyciszeniu się i wyobrażeniu spodziewanego efektu Twojej pracy w jak najlepszym świetle.

Podczas medytacji poczuj ogrom wiedzy, którą zdobyłeś dzięki Quantec. Pomyśl, co teraz, gdy już masz to z głowy, będziesz robić. Poczuj całym sobą przyjemność płynącą z dobrze wykonanego zadania. Ciesz się z tego, co sobie wizualizujesz. Postaraj się, aby stworzony obraz był bogaty w szczegóły. Wykonuj to ćwiczenie przynajmniej raz dziennie, przez kilka minut. Jest to jedne z silniejszych narzędzi do osiągania wyznaczonych celów.

Porównaj: pakiety terapii quantec,
Wybierz pakiet: i skontaktuj się z terapeutą Quantec